X
تبلیغات
تربیت بدنی ناحیه 3 کرمانشاه
منوي اصلي
موضوعات
آرشيو سايت


                           
                                     یا مقلب القلوب والابصار
     زکوی یارمی آیدنسیم بادنوروزی             ازاین بادارمددخواهی چراغ دل برافروزی
ضمن تشکراززحمات همه همکاران عزیزآموزگارودبیران خواهروبرادردرس تربیت بدنی که درسال گذشته درامرورزش مدارس(زنگ ورزش-استعدادیابی-حضووردرمسابقات-شرکت درهمایش وگردهمایی-برگزاری مسابقات تعامل وهمکاری بادایره تربیت بدنی سعی وتلاش نموده اندبدینوسیله ازهمه عزیزان قدردانی بعمل می آورم وآرزوی سالی توءام باموفقیت وسربلندی بیش ازپیش رابرای همکاران-مربیان-مدیران سالنهای ورزشی-داوران-ورزشکاران مسئولین انجمنهای ورزشی خواهانم.
                                     
                                                  باتشکرتورج سلیمی

ضمن عرض تبریک سال نووآرزوی موفقیت برای کلیه همکاران به اطلاع آموزگاران تربیت بدنی          جدیدالاستخدام میرساندکه جهت تحویل کیف مخصوص ازتاریخ91/01/15خواهران     91/01/17برادران به سالن ورزشی ولایت واقه دراول شهرک الهیه مراجعه فرمایند.


مسئول انجمن کاراته ناحیه 3

کامبیز عینی

مدرک مربیگری:درجه2ملی،داوری RA(ممتازملی)

سوابق:قهرمانی پنج دوره مسابقات استانی تیم دانش آموزی ناحیه 3

      آمادگی جسمانی

   ابتدایی    راهنمایی    متوسطه        مقام
 یزدان بختیاریوحدت رجایی نوآوران       اول
 بسیج ایرج فیضی نساء       دوم
 یاسین هاجر مهرورزان       سوم

    تنیس روی میز

    ابتدایی    راهنمایی     متوسطه       مقام
 شاهدپروین زاد شاهد غیرانتفاعی خرد        اول
 نازپروریان نمونه حضرت معصومه استقلال        دوم
 شیخ جلال ملاصدرا خضراء        سوم

   والیبال

     ابتدایی     راهنمایی      متوسطه    مقام
 خواجه نصیر الهیه رجایی علامه مجلسی     اول
 نازپروریان پردیس چمران     دوم
 شاهدپروین زاد فضیلت 22بهمن    سوم

   بسکتبال

    ابتدایی      راهنمایی      متوسطه    مقام
 یزدان بخیتاری شاهدیاران امام وابسته به دانشکاه    اول
 نسیم غیرانتفاعی دانش پژوهان مهرورزان    دوم
 بسیج الهیه رجایی استقلال    سوم

برگزاری مسابقات کاراته درسالن شهیدفهمیده

مسابقات ورزشی دانش آموزان درهرسه مقطع تحصیلی پسران ودختران وهمچنین همکاران بمناسبت برزگداشت پیروزی انقلاب شک.همنداسلامی وجهت انتخاب تیمهای ورزشی وناحیه درمسابقات استانی وتعیین رتبه ورزشی مدارس(مدرسه قهرمان)برگزارگردیدونتایج آن به تفکیک جنسیت اعلام میگردد.لازم به ذکراست که مسابقات دررشته های والیبال-بسکتبال-هندبال-آمادگی جسمانی-شنا-کاراته وجودوبرگزارشد.

      والیبال

 

      ابتدایی      راهنمایی      متوسطه       مقام
   اقبال   شیخ مفید   تندگویان(2)       اول
  خلیج فارس  منوچهری رجایی  شهیدبهشتی       دوم
 هاشمی نیا  میثاق  تندگویان (1)      سوم

    بسکتبال

           راهنمایی                  متوسطه      مقام
        عباس یوسفی                استادبهزاد      اول
        فلسطین باهنر                 جوادالائمه      دوم
        بهمن محمدی             وابسته به دانشگاه      سوم

   هندبال

    ابتدایی    راهنمایی     متوسطه     مقام    
  گلستان     میثاق  هنرستان محمدیان     اول
  پیوند      قیام  هنرستان شهیدبهشتی     دوم
  شهدای فرهنگی   ابوالحسن یاری  دکترمعین     سوم

           آمادگی جسمانی

         ابتدایی    راهنمایی           متوسطه        مقام
   گلستان  فرهنگ  غیرانتفاعی امام رضا(ع)         اول
  شهدای هفت تیر  فلسطین باهنر تندگویان (2)          دوم
  کرمانشاهی  راه کربلا استادبهزاد         سوم

   شنا

     ابتدایی     راهنمایی      متوسطه        مقام
   قائم  شیخ مفید  تندگویان یک       اول
  آذین  غیرانتفاعی باقرالعلوم  غیرانتفاعی امام رضا(ع)       دوم
  نشاط  سماء  شاهد


دبیران تربیت بدنی ناحیه سه درهر سه مقطع تحصیلی اعم خواهر وبرادرجهت راهیابی به مرحله استانی ورقابت باسایر نواحی وشهرستانهای تابعه استان ،هنرتدریس خودرابه مرحله آزمون گذاشتندواسامی نفرات برتر درهرمقطع به تفکیک جنسیت درجدول ذیل اعلام میگردد.
نام ونام خانوادگی آموزشگاه مقطع مقام
محسن  کرمی قائم ابتدایی اول 
امیر  پاکنهاد دکتر معین راهنمایی اول
حسن  پورمحمد  تندگویان  متوسطه  اول
زهرا  نجفی  عطریاس ابتدایی1تا3  اول
فاطمه فرشیدنیا  بهشت ابتدایی4تا5  اول
نسرین نادری  حضرت زینب راهنمایی  اول
روح انگیز نوروزی  نساء متوسطه  اول

 



تیم فوتسال ناحیه 3 کرمانشاه مقام نخست مسابقات فوتسال کارکنان استان کرمانشاه را به دست آورد.

مسابقات فوتسال کارکنان استان کرمانشاه با حضور 10 تیم و  دو گروه 5 تیمی طی دو هفته در شهر کرمانشاه در مجموعه ورزشی امام خمینی برگزار شد.

 در اين مسابقات تيم ناحيه۳ کرمانشاه با غلبه بر تيم هاي دادگستري، ارشاد و شهرداري به مرحله بعدي راه يافت و با پيروزي بر تيم هاي استانداري در مرحله يك چهارم و علوم پزشكي در مرحله فينال مقام اول اين مسابقات را كسب نمود.

اسامی تیم ناحیه 3:

۱- سیروس حاتمی(سرپرست تیم) 2- مرادعلی روشنی(سرمربی تیم) 3- اکبر جهانفر 4- مراد رستمیان مطلق 5- حیدر غیرتمند 6- شاهپور کوه­کن7- علیرضا خادمی 8- کورش پاریاد 9- گودرز کاکاوندی 10- هوشنگ شکربیگی 11- مجید طباطبایی 12- عزت علی آبادی

 

یکدروه مسابقه طناب کشی برادران باحضور ۸ تیم ز ادارات مختلف سطح استان به میزبانی اداره تربیت بدنی دانشگاه رازی برگزار گردید.تیم طناب کشی ناحیه ۳ با غلبه برتمامی حریفان قدرتمند خود ،عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب نمود.

نفرات تیم طناب کشی:تورج سلیمی،شهرام عظیمی،عابدین مرادی،حمید یاسمی،اسلام محمدی ،اقبال عزیزی،نصرت اله پرواره -مربی تیم سعید روشن بختی گیلان و سرپرست محمد پروین

 20021203419.jpg

20021203420.jpg

 

مسابقات ژیمناستیک نونهالان غرب کشور ،با حضور تیم های ایلام،کرمانشاه،کردستان،لرستان در شهرستان ایلام برگزار گردید.تیم ژیمناستیک استان کرمانشاه به سرپرستی آقای شاهرخ نیری و مربیگری آقای احسان مقصودی  رادراین مسابقات بعهده داشته و عنوان نایب قهرمانی بخش تیمی ودر قسمت  انفرادی عناوین مهمی را کسب نمودند.

۱-محسن عبدالمحمدی -پرش مینی خرک (مدال طلا)

۲-سینا فتحی - پرش خرک (مدال نقره )

۳-شایان خزایی-پرش خرک (مدال برنز)

۴-امیرحسین نوری نژاد-پرش خرک (مدال طلا)

۵-عرفان قلخانباز پرش  مینی خرک-(مدال نقره)

۶-عرفان نظری-پرش خرک( مدال برنز)

۷-محمدصفرآبادی-حرکات زمینی- (مدال نقره)

۸-سامان علی آبادی-حرکات زمینی و دارحلقه( مدال برنز)

 

در یک اقدام خداپسندانه و بیاد ماندنی، یک خیر کرمانشاهی پدر دانش آموز متوفی نیلوفر لاجوردی مبلغ سه میلیون ریال جهت خرید تجهیزات ورزشی به دبستان نسیم ناحیه ۳ کرمانشاه اهداءنمود.در این مراسم به مناسبت یادبود دانش آموز متوفی (نیلوفر لاجوردی) در تعطیلات نوروز ۹۰ در اثر سانحه تصادف به دیار باقی شتافت، که باحضور اولیاء مدرسه سرکارخانم ها:جمشیدی،پورهاشمی،مرادیان و اموزگار ورزش سرکارخانم آجیلیان با قرائت فاتحه و تقدیر از پدر داغدار و خیرلاجوردی یاد و خاطره این عزیز را گرامی داشتند.

 

قالب وبلاگ
قالب بلاگفا
گالري عکس